Akupunktūra smēķēšanas atmešanai

Akupunktūra un smēķēšanas atmešana ir pretrunīga tēma. Ir publicēti pētījumi, kuros parādīts, ka akupunktūrai ir tāds pats efekts kā placebo (placebo ir neīsta medicīniska iejaukšanās: ārsts slimniekam simulē procedūru, pacientam nezinot, u.tml. Pacienta ticība, ka medicīniskā iejaukšanās ir notikusi, rada ārstējošu efektu, ko sauc par placebo efektu). No otras puses, ir pētījumi, kuru rezultāti ir pilnīgi pretēji – akupunktūra ir efektīva smēķēšanas atmešanai gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. 

Mana pieredze ar pacientiem, kuri vēlas atmest smēķēšanu, ir pozitīva. Pacienti, kurus es esmu ārstējusi, nesmēķē, bet es nevaru apgalvot, ka tas ir uz visu mūžu.

Lai kā man negribētos to atzīt, smēķēšanas atmešana nav labākā lieta brīžos, kad dzīve sarežģījusies. Jums jāizvēlas īstais brīdis, jo smēķēšana, neskatoties uz veselības riskiem,  palīdz relaksēties un kontrolēt apetīti. Ja Jūsu dzīvē ir daudz stresa situāciju, iespējams, šis nav labākais brīdis, lai atmestu smēķēšanu. 

Kad ir īstais brīdis izmantot akupunktūru smēķēšanas atmešanai?

Es lietoju protokolu, ko esmu sekmīgi lietojusi daudzas reizes ar labiem panākumiem, lai ārstētu atkarību no smēķēšanas. Tas ietver akupunktūras adatu ievietošanu specifiskos punktos uz rokām un ausīs, ko stimulēju ar vājas elektriskās strāvas impulsiem.

Tas ievērojami mazina vēlmi pēc cigaretes un padara daudz vieglāku smēķēšanas atmešanu. Tomēr akupunktūra nav brīnumlīdzeklis – tā ievērojami mazina vēlmi pēc cigaretēm, bet ne pilnībā. Piemēram, ja Jūs smēķējat 30 cigaretes dienā, tad pietiks ar 5. 

Labā ziņa ir tā, ka spēcīga vēlme pēc cigaretes ilgst 2-4 minūtes, kuras var aizpildīt ar speciālām tehnikām, kuras es iemācu pacientam. Paralēli es iesaku lietot zāļu tējas, kuras stiprina plaušas un kuņģi.  Atcerieties, ja esat atturējies no smēķēšanas tikai 1 dienu, iespēja, ka kļūsiet par nesmēķētāju ir 90%.

Ja smēķēšanas atmešana Jums liekas grūta, bet esat cieši nolēmis to darīt, iespējams ka Jums palīdzēs akupunktūra smēķēšanas atmešanai.

PIETEIKT KONSULTĀCIJU

Ja Jums ir kādi jautājumi par akupunktūru smēķēšanas atmešanai vai vēlaties sākt akupunktūras kursu, sazinieties tūlīt, lai vienotos par Jums piemērotu konsultācijas laiku!

Pieteikt konsultāciju

Pirmreizējās konsultācijas cena - 40€
Akupunktūras adatu terapijas seansa cena - 30€