Akupunktūra gremošanas traucējumu ārstēšanai

  • Dedzināšana
  • Kairināto zarnu sindroms
  • Nelaba dūša
  • Aizcietējumi
  • Hroniska caureja
  • Krona slimība
  • Celiakija

Gremošanas traucējumi ir bieži sastopama un nopietna problēma, kas sagādā nepatīkamus brīžus un pat ciešanas lielai cilvēku daļai. Simptomi ir daudzveidīgi, to smaguma pakāpe variē, tomēr nereti pacienti atliek problēmas risināšanu līdz pēdējam, kamēr rodas sāpes un diskomforts. Tas tāpēc, ka ir grūti runāt par tik intīmām lietām kā, piemēram, vēdera izeja. Bieži cilvēks mēģina atrisināt problēmu ar pašārstēšanos un caureju veicinošiem līdzekļiem.

Ja tā turpinās gadiem, var rasties ļoti nopietnas gremošanas sistēmas slimības, kad, iespējams, palīdzēt varēs tikai ķirurģiski.

Gremošanas sistēma ir ļoti sarežģīta un jutīga organisma daļa. Mūsdienu ērtajā iepirkšanās pasaulē ar lielveikalu pavisam tuvu dzīvesvietai, aizvien vairāk cilvēku izdara nepareizu pārtikas izvēli. Konservanti, herbicīdi, pesticīdi, garšas uzlabotāji, pārtikas krāsvielas, lielās devās pievienoti mūsu uzturam, rada papildus slodzi visam organismam.    

“Tu esi tas, ko tu ēd“ ir bieži lietota frāze, tomēr pacients ar kairināto zarnu sindromu zina vēl ko vairāk: pastāv cieša saikne starp gremošanas un nervu sistēmu, turklāt vēl var būt arī atsevišķu pārtikas produktu nepanesamība.

Akupunktūra var būt efektīva ārstēšanas metode pie gremošanas traucējumiem, jo ārstē ne tikai simptomus, bet arī patiesos traucējumu cēloņus. Kopā ar uztura režīma un dzīves veida maiņu akupunktūra ir efektīva palīdzība daudzu gremošanas traucejumu sekmīgā terapijā.

PIETEIKT KONSULTĀCIJU

Ja Jums ir kādi jautājumi par akupunktūru gremošanas traucējumu ārstēšanai vai vēlaties sākt akupunktūras kursu, sazinieties tūlīt, lai vienotos par Jums piemērotu konsultācijas laiku!

Pieteikt konsultāciju

Pirmreizējās konsultācijas cena - 60€
Akupunktūras adatu terapijas seansa cena - 30€