Akupunktūra muguras sāpju mazināšanai

Muguras sāpes ir visbiežākais iemesls ārsta apmeklējumam. Pētījumi liecina, ka 80% no mums ir cietuši no muguras sāpēm vismaz reizi mūžā, pie kam sāpes muguras jostas – krustu daļā ir visbiežākais muguras sāpju veids.

Akupunktūra muguras sāpju ārstēšanai pēdējos gados ir kļuvusi ļoti populāra. Pētījumu rezultāti liecina, ka akupunktūra ir droša un efektīva muguras jostas – krustu daļas sāpju ārstēšanā. Tās efekts saglabājas 6 mēnešus un ilgāk. Akupunktūrai nav negatīvu blakus efektu, kuri raksturīgi vairumam medikamentu.

Pacientiem, kuri muguras sāpes ārstējuši ar akupunktūru, uzlabojas kustību apjoms locītavās, fizisko aktivitāšu līmenis. Viņi var darīt to, ko vajag un gribas darīt, ar prieku!

Akupunktūra muguras sāpju pacientiem ļauj ievērojami samazināt lietojamo medikamentu daudzumu, kas ir būtiski tiem, kuri cieš no kuņģa kairinājuma simptomiem, aknu un nieru darbības traucējumiem.

Protams, muguras sāpju iemesli ir dažādi, tāpēc katra situācija ir unikāla un prasa rūpīgu izmeklēšanu, individuāli sastādītu ārstēšanas plānu, kurā akupunktūra, iespējams, būs tikai daļa no plānotās terapijas. 

PIETEIKT KONSULTĀCIJU

Ja Jums ir kādi jautājumi par akupunktūru muguras sāpju mazināšanai vai vēlaties sākt akupunktūras kursu, sazinieties tūlīt, lai vienotos par Jums piemērotu konsultācijas laiku!

Pieteikt konsultāciju

Pirmreizējās konsultācijas cena - 60€
Akupunktūras adatu terapijas seansa cena - 30€