Akupunktūra galvas sāpju un migrēnas ārtstēšanai

Galvassāpes un migrēna ir viena no visbiežākajām sūdzībām, ar kuru pacienti vēršas pēc palīdzības pie akupunktūras ārsta. To cēloņi ir ļoti daudzveidīgi kā, piemēram, spriedze un stress, muskuļu sasprindzinājums, asinsvadu problēmas, traumu sekas u.c.

Ir trīs galvenie galvassāpju veidi:

  • Sasprindzinājuma galvassāpes, kas ir abpusējas vieglas vai vidējas intensitātes sāpes. Sāpes raksturo kā trulas, spiedošas.

  • Migrēna ir aptuveni 20%no visiem galvassāpju veidiem. Sāpes rodas kakla un galvas asinsvadu sieniņu tonusa izmaiņu rezultātā. Tās ir lēkmjveida sāpes, kas parasti aptver vienu galvas pusi – deniņu, acs apvidu, ir ļoti intensīvas, durošas, plēsošas, bieži pavada nelaba dūša, vemšana.

  • Cervikogēnas galvassāpes – tās izraisa patoloģiskas izmaiņas kaulu un muskuļu sistēmā. Nereti izmaiņas kakla skriemeļos, kakla, plecu, muguras muskulatūras sasprindzinājums rada sāpes, kas izstaro uz galvu.

Parasti galvassāpju un migrēnas ārstēšanai paraksta pretsāpju medikamentus, kā piemēram, ibuprofēnu, paracetamolu. Migrēnas ārstēšanā izmantotie medikamenti ir spēcīgāki, piemēram,  imigrāns. Šie medikamenti patiešām mazina galvassāpes.  Tomēr ilgstoša ikdienas pretsāpju medikamentu lietošana rada gremošanas sistēmas bojājumus.

Pētījumos ir pierādīta akupunktūras efektivitāte galvassāpju ārstēšanā.

PIETEIKT KONSULTĀCIJU

Ja Jums ir kādi jautājumi par akupunktūru galvas sāpju un migrēsans ārstēšanai vai vēlaties sākt akupunktūras kursu, sazinieties tūlīt, lai vienotos par Jums piemērotu konsultācijas laiku!

Pieteikt konsultāciju

Pirmreizējās konsultācijas cena - 60€
Akupunktūras adatu terapijas seansa cena - 30€