Dr. Inese Kokare

Esmu tikusies ar tik daudziem cilvēkiem, kuriem nepieciešana palīdzība un esmu bijusi priecīga, ka spēju palīdzēt ar akupunktūru, masāžu,  ārstniecisko vingrošanu un dabas dziedniecības līdzekļiem.

Esmu beigusi Rīgas medicīnas institūta Ārstniecības fakultāti 1990.gadā, kur mani skolotāji bija tādi izcili ārsti un pedagogi kā Profesori Jūlijs Anšelevičs, Ilmārs Lazovskis un Nikolajs Skuja. Pēc studiju beigšanas Profesore Genovefa Jēča mani uzaicināja pasniegt anatomiju tolaik Rīgas Medicīnas institūta Anatomijas katedrā, kur apguvu cilvēka uzbūves vissīkākās detaļas. Turpat aizstāvēju disertāciju un ieguvu medicīnas zinātņu doktores grādu.

Tomēr aizraušanās ar Ķīnas tradicionālo medicīnu un interese par dabas dziedniecības metodēm guva virsroku. Akupunktūras studijas uzsāku pie Profesora Nikolaja Nikolajeva un turpināju pēcdiploma apmācību Tjandzinas Ķīnas tradicionālās medicīnas Universitātē Ķīnā, kur pabeidzu Akupunktūras un moksa terapijas studiju programmu.

Esmu sertificēta akupunktūras ārste, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste, sertificēta algoloģe. Strādāju Paula Stradiņa Klīniskās Universitātes slimnīcas Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas centrā, kur konsultēju pacientus ar balsta – kustību sistēmas, neiroloģiskām, reimatoloģiskām, LOR slimībām ciešā sadarbībā ar multiprofesionālās rehabilitācijas komandas locekļiem – fizioterapeitiem, masieriem, psihologu, logopēdiem un ergoterapeitu, kā arī pielietoju akupunktūru.

Ikdienas darbā es ārstēju ne tikai sāpes un fiziskas ciešanas, bet arī palīdzu mazināt stresa radītus veselības traucējumus, kā arī hroniskus vielu maiņas traucējumus, kur Rietumu medicīna bieži vien ir nespēcīga.

Es vienmēr Jūs nosūtīšu pie cita speciālista, ja redzēšu, ka Jūsu gadījumā akupunktūra nav vislabākā metode vai ja Jums kļūtu labāk saņemot vēl kādu papildus terapiju.